fbpx

İletişime Geçin! +90 (850) 317 59 49 (7/24 Bilgi ve Destek Hattı) | [email protected]

Türkiye il il Taksim Bilişim ile Canlanmaya Devam Ediyor

Türkiye il il Taksim Bilişim ile Canlanmaya Devam Ediyor

Marmara, İç Anadolu , Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri derken tüm Türkiye’ye canlı yayın hizmeti sunmaya devam eden Taksim Bilişim bu ayda Mersin Sun TV’ye canlı yayın aracını teslim etti. Fakat bu kez canlı yayın cihazlarını yenileyen ve sadece “mobil reji” değil, aracı tamamen canlı yayın aracına dönüştüren Taksim Bilişim teknolojiyi yakından takip ettiğini ve edeceğini bir kez daha göstermiş oldu.

Daha evvel hizmet vermiş olduğu TV kanallarından hizmeti ile ilgili kanal yöneticileri bakın neler söylemiş:

Balıkesir KENT TV Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tozan: Bizler bu sektörün içinde olan bir Grup şirketiz. Canlı yayın aracı ile ilgili birçok yeri ve şirketi araştırarak sonunda Taksim Bilişim dedik ve ilk aracımız geldiği günden bu yana sorunsuz canlı yayınlar yaptık. Ve bir kez daha tercihimizde yanılmadığımızı gördük. Tüm Taksim Bilişim ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Antalya VTV Teknik Müdür Oğuzhan Pamukçu: İlk olmanın avantajlarını yaşatan Taksim Bilişim ile yola devam ettik… Yolunuz açık olsun Taksim Bilişim…

Mersin SUN TV Genel Yayın Yönetmeni Aziz Avcı: KA Bant yayıncılığının öncüsü Taksim Bilişim ile birlikte mobil stüdyo sonrası ilk kez hayata geçirdiğimiz sabit naklen yayın aracını yaklaşık 1 aydır kullanmaktayız. İlimizde ilk naklen yayın aracı sahibi olan kuruluşumuz, KA bant yayıncılıkta da ilde ilk yayın kuruluşu olma özelliğine sahip. KA Bant yayıncılığın kolaylığıyla gerçekleştirdiğimiz naklen yayınlar artık daha zevkli ve daha da önemlisi “Ucuz” bir hal aldı. Önceki yayınlarımızda Türksat’a saat başı 1000 Dolar’a yakın miktarlar öderken şuan 300TL’ye ayda 40 saat yayın yapma imkanı buluyoruz. KA bandın resim kalitesinin uydu yayıncılığından geri olmadığını da düşünerek maliyetlerin oldukça ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Kocaeli TV41 Teknik Müdür Selçuk Sevim: Sorunlarımıza anında destekle bir tık ötemizdelerdi… Stressiz canlı yayın… Teşekkürler Taksim Bilişim…

İstanbul TR1 Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ceray: Ucuz ve kaliteli. İşte sonuç: Taksim Bilişim.

Fethiye Kanal F Teknik Müdürü Zafer Özdemir: Canlı yayın aracımız elimiz kolumuz haline geldi… Anında destek… Sorunsuz ilgi… Tercihimizde yanılmadığımızı bir kez daha gördük. Teşekkürler Taksim Bilişim ekibi.

Ayrıca sadece kanallara canlı yayın aracını teslim etmenin dışında, kendi araçları ile Bostancı Gösteri Merkezi’inde canlı olarak tüm dünyaya internet üzerinden bilgisayar oyunu turnuvası League of Legends’ a da 4 gün boyunca canlı yayın hizmeti veren Taksim Bilişim her geçen gün daha da ilerliyor.

 

Paylaş