fbpx

İletişime Geçin! +90 (850) 317 59 49 (7/24 Bilgi ve Destek Hattı) | [email protected]

Blog

Türkiye il il Taksim Bilişim ile Canlanmaya Devam Ediyor

Marmara, İç Anadolu , Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri derken tüm Türkiye’ye canlı yayın hizmeti sunmaya devam eden Taksim Bilişim bu ayda Mersin Sun TV’ye canlı yayın aracını teslim etti. Fakat bu kez canlı yayın cihazlarını yenileyen ve sadece “mobil reji” değil, aracı tamamen canlı yayın aracına dönüştüren Taksim Bilişim teknolojiyi yakından…

Taksim Bilişim TV Kanallarına Canlı Yayın Hizmetine Devam Ediyor

Taksim Bilişim, profesyonel ekibi ve hizmetleri ile yoluna devam ediyor. Son 1 ay içerisinde başta Antalya VIPTV’ye kazandırdığı naklen yayın aracından sonra Balıkesir Kent TV’ye ve Fethiye’den Kanal F’ye naklen yayın araçlarını teslim etti.

Taksim Bilişim, bu hizmeti güvenilir bir şekilde vereceklerini ve çok yakında hiçbir TV kanalının naklen yayın araçsız…

Antalya VTV Yeni Canlı Yayın Aracıyla KA Bandından Yayınlarına Devam Ediyor

Antalya’nın uydu kanalı VTV canlı yayın aracını ve sistemini yeniledi. Bu yenilemeyi yaparken ülkemizin genç kuruluşlarından biri olan Taksim Bilişim’i tercih etti.
Taksim Bilişim’in oldukça ses getirecek yeni “Uydu İnternet Canlı Yayın Sistemi” ile canlı yayın aracını yenileyen VTV, bundan sonra Akdeniz bölgesinde daha “canlı” bir TV kanalı olarak hissedilecek.

VTV yaptığı…

TV41 Ka Band Aracında Taksim Bilişim’i Tercih Etti

Körfez bölgesinde ilk yerel televizyonu olan TV 41 canlı yayın aracını yeniledi.

TV 41, Taksim Bilişim firmasının sunduğu kalite ve verdiği hizmetlere güvenerek KA- Band üzerinden yayın yapan canlı yayın araç sisteminde Taksim Bilişim’i tercih etti.
TV 41 yaptığı bu yatırımla canlı yayınlarını daha kaliteli ve çok daha hızlı bir şekilde izleyicilerine…

Taksim Bilişim 2014’e Hızlı Girdi

Canlı Yayın sistemine öncülük eden Taksim Bilişim yoluna hızla devam ediyor.
TR1 TV kanalına 3 canlı yayın aracını teslim etmek üzere ekip olarak gece gündüz çalışan Taksim Bilişim, diğer TV kanallarının da bu sisteme çok ilgi gösterdiklerini ve çok yakında “canlı yayın araçsız” TV kanalının kalmayacağını belirterek “tüm canlı yayın araçlarında…

Serhan VARHAN ile Söyleşi

Taksim Bilişim Teknik Müdürü Serhan VARHAN ile Taksim Bilişim’in kuruluşu, gelişimi, hizmet alanları ve ürünleri hakkında konuştuk.

Taksim Bilişim ne zaman kuruldu, kuruluş sürecine ilişkin bilgi alabilir miyim?

Şirketimiz 2011 yılında kurulmuş genç bir firmadır. Genç bir firma olmamıza karşın tecrübeli kadromuzla “devamlılık-hız-kalite ve güven” kelimelerini kendimize ilke edinerek işe başladık.

Neden Bu…